Dom

5 ZABAWNYCH I ŚWIEŻYCH POMYSŁÓW NA CATERING DLA FIRM

5 ZABAWNYCH I ŚWIEŻYCH POMYSŁÓW NA CATERING DLA FIRM

Trudno jest zaplanować konferencję firmową i jeszcze zadbać o catering. Dlatego warto zatrudnić specjalistów, podczas gdy Ty skupiasz się na logistyce imprezy firmowej, przygotujemy menu, które z pewnością zachwyci Twoich gości od śniadania po nocne przekąski. Oto pięć zabawnych i świeżych pomysłów, które powinieneś wziąć pod uwagę podczas następnej imprezy firmowej:

1. BUŁKA CYNAMONOWA

Wyobraź sobie, że rozpieszczasz swoich gości konferencyjnych świeżymi i maślanymi bułeczkami cynamonowymi, które bosko pachną. Możesz to zrobić dzięki naszemu cynamonowemu pałąkowi. Twoi goście mogą posypać swoje bułeczki cynamonowe dodatkami, takimi jak migdały, kawałki brownie, ciasteczka Oreo, ciasto na ciasteczka, kokos, kruszonka i dżem truskawkowy. Cynamonowy roll bar z pewnością zmieni Twoją konferencję w niezapomniane wydarzenie, którego Twoi goście nigdy nie zapomną.

2. KOKTAJLE RZEMIEŚLNICZE Z PRODUKTAMI COMFORT FOOD

5 ZABAWNYCH I ŚWIEŻYCH POMYSŁÓW NA CATERING DLA FIRMZimowe koktajle i ciepłe, kojące potrawy idą w parze. Możemy połączyć koktajle rzemieślnicze z ciepłym i pocieszającym jedzeniem na Twojej imprezie. Niezależnie od tego, czy wybierzesz gorącego toddy’ego i jabłkowo-cynamonowe pączki, czy gorącą czekoladę z dodatkiem burbona z kawałkami czerwonego aksamitnego sernika, Twoi goście będą więcej niż zadowoleni.

3. DOMOWA STACJA MAC I CHEESE

Kremowy, serowy i pikantny domowy makaron i ser zawsze podobają się tłumom. Jeśli chcesz zaoferować to swoim gościom, możemy stworzyć domową stację mac i cheese. Twoi goście będą mogli uzupełnić miskę makaronu i sera luksusowymi dodatkami, takimi jak krewetki, homar, marynowane kawałki kurczaka, saute leśne grzyby i maślana bułka tarta.

4. INNOWACYJNA PORCJA

Sposób prezentacji jedzenia na imprezie firmowej jest tak samo ważny jak jego smak. Możesz na nas liczyć, że zaserwujemy Twoje jedzenie w kreatywnych naczyniach, takich jak miski, pudełka i przenośne pojemniki. Ponieważ ludzie jedzą oczami, kreatywne i przemyślane serwowanie poprawi wygląd i smak potraw.

Jeśli naprawdę chcesz zaimponować swoim gościom i pokazać im, jak innowacyjna może być Twoja firma, możemy nadrukować Twoje logo na artykułach spożywczych i towarzyszących im naczyniach lub talerzach. Przekonasz się, że ta kreatywna taktyka brandingowa będzie o wiele bardziej niezapomniana dla twoich gości niż markowa kartka papieru lub drobiazg marketingowy.

5. IMPREZY INTEGRACYJNE NA MIEJSCU

Czy organizujesz następną konferencję w Filadelfii? Zabierz swój zespół do naszej kuchni! Nasze interaktywne imprezy integracyjne na miejscu to wyjątkowy sposób na promowanie budowania zespołu. Jeśli zafundujesz swojemu zespołowi jedno z tych wydarzeń, przyjdą oni do naszej kuchni cateringowej i zostaną podzieleni na 12-osobowe zespoły, w tym szef kuchni. Każda drużyna przygotuje przystawkę, danie główne, deser lub inny danie.

Gdy wszystkie dania zostaną przygotowane, cały Twój zespół zbierze się, aby zjeść. Oprócz ćwiczenia pracy zespołowej i współpracy, Twój zespół będzie miał okazję doświadczyć zakulisowych doświadczeń w prawdziwie przemysłowej kuchni roboczej i pierwszorzędnej obsłudze cateringowej.

 

By Adrianna Szczepaniak

Dziennikarka