Łazienka

Baterie łazienkowe — kompletny przewodnik po pielęgnacji

Baterie łazienkowe — kompletny przewodnik po pielęgnacji

Mosiądz łazienkowy to nazwa nadana kranom i armaturom, które są wykonane z mosiądzu i są dostępne w różnych wykończeniach.

Z biegiem czasu opcje wykończenia wzrosły, od luksusowego złota po miedź inspirowaną przemysłem i wiele innych doskonałych wykończeń obrazu.

Jesteśmy dumni z oferowania szerokiej gamy najwyższej jakości i kunsztu mosiężnych kranów i armatury.

Nasza oferta armatury do baterii i pryszniców jest dostępna z wiodącymi w branży gwarancjami, a w połączeniu z specjalistyczną wiedzą na temat obsługi posprzedażnej żywotność armatury może wynosić nawet 10 lat +.

Uchwyt prysznicowy ze szczotkowanego złota
Miedziany kran miksujący
Kran do kąpieli z brązu wcierany olejem
Baterie to prawdziwa inwestycja w Twoją łazienkę. Jeśli się nim zaopiekujesz, będzie on z kolei dbał o Ciebie z nieskończonym stylem.

Porozmawiajmy o różnych dostępnych rodzajach mosiądzu…

Jakie są rodzaje zastawy łazienkowej?

  • szczotkowane złoto
  • Mosiądz szczotkowany
  • szczotkowana miedź
  • Brąz wcierany olejem
  • Szczotkowany nikiel
  • Czarny matowy
  • Chrom
  • polerowane złoto

Co to jest szczotkowany mosiądz?

Baterie łazienkowe — kompletny przewodnik po pielęgnacjiMosiądz stał się niezwykle popularny w ciągu ostatnich 12 miesięcy. Coraz więcej z Was musi pokochać to luksusowe wykończenie i nic dziwnego, że wygląda tak dobrze.

Ręcznie wykończone pięknymi, subtelnymi pociągnięciami pędzla w kolorze złotym, dzięki czemu odciski palców nie są tak widoczne.

Mosiądz szczotkowany to po prostu mosiądz, który został poddany obróbce, aby nadać mu bardziej matowy, bardziej matowy wygląd.

Kolekcja szczotkowanego mosiądzu jest nieco ciemniejsza niż nasze produkty ze szczotkowanego złota i stanowi idealną opcję dla skromnego wyglądu.

Nasza kolekcja szczotkowanej mosiądzu jest wypełniona pięknymi, nowoczesnymi elementami łazienkowymi. Od miękkich, zakrzywionych głowic prysznicowych po oryginalne baterie, w tej kolekcji znajdziesz następujące produkty.

Nasze baterie i zestawy prysznicowe są ręcznie wykańczane, dlatego kolory i odcienie mogą się różnić, co daje prawdziwie autentyczny produkt.

Co to jest szczotkowane złoto?

Możesz przeglądać nasze szczotkowane złote wykończenie w naszej inspirowanej stylem vintage kolekcji, inspirowanej autentycznym, ponadczasowym stylem epoki wiktoriańskiej.

Szczotkowane złote wykończenie
Estetyka szczotkowanego pociągnięcia jest tworzona przez użycie drobnoziarnistej powierzchni i szczotkowanie o złoto.

Odkryj wylewki wannowe ze szczotkowanego złota, baterie kolumnowe i wiele więcej.

Następnie szczotkowana miedź. Po raz kolejny szczotkowana miedź ma wygląd przypominający pociągnięcie pędzla dzięki szlifowaniu wzoru słojów na metalu. Z nutami pomarańczy i czerwieni, to wykończenie z pewnością wniesie subtelną nutę ciepła do każdej łazienki, łazienki lub garderoby.

Miedź jest idealnym wykończeniem wnętrz inspirowanych industrialem, a także innych współczesnych przestrzeni.

By Adrianna Szczepaniak

Dziennikarka